Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca!

Musimy się podzielić z Wami niesamowitymi wiadomościami. Grupa Ratownicza ZSZ NR 3 z Ostrołęki w ramach projektu  Uczę się i nauczam innych, przeprowadziła skuteczną akcję i przeszkoliła naszych uczniów klas 8 z zakresu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. To był naprawdę wyjątkowy sposób, aby uczcić:

Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca!

Dla tych młodych ratowników nie ma rzeczy niemożliwych. Wiedza, którą zdobyliśmy, będzie przydatna w przyszłości. To niesamowite, że młodzi ludzie tak chętnie angażują się w działania społeczne. Uczniowie klas 8 SP nr 2 w Ostrołęce  nie tylko uczą się pierwszej pomocy, ale już niedługo będą dzielić się swoimi kompetencjami z młodszymi kolegami naszej społeczności szkolnej. Dzięki  takim działaniom, nasza społeczność staje się bezpieczniejsza każdego dnia.

Serdecznie dziękujemy Drużynie Ratowniczej ZSZ nr 3 w Ostrołęce za ich udział, determinację i gotowość do pomagania innym. Weźmiemy z Was przykład!

Brawo dla Nas wszystkich!

Niech Nasza pasja do ratowania życia, będzie przykładem dla innych.