Dzień Dyni

Dzień Dyni zorganizowany przez Mały Samorząd i Samorząd Uczniowski był niezwykłą okazją do radosnej zabawy i smakowania przysmaków przygotowanych przez zaangażowanych rodziców. Wszystko zaczęło się od uroczego otwarcia, kiedy to uczniowie przyszli ubrani w pomarańczowe stroje i fantastyczne kostiumy.

Dzień Dyni zorganizowany przez Mały Samorząd i Samorząd Uczniowski okazał się świetnym sposobem na budowanie więzi wśród uczniów, rodziców i nauczycieli. Zabawa i pyszne dyniowe przysmaki sprawiły, że to święto pozostanie długo w pamięci wszystkich uczestników.