Dostępność nauczycieli na konsultacje

 

Dostępność nauczycieli na konsultacje dla uczniów i rodziców od 1.09.2023r.

Lp: Nazwisko i imię Termin dostępności
1 Babińska Dorota Poniedziałek 12:30-13:30
2 Bąkowska Anna Poniedziałek 8:40-9:40
3 Borawska Agata Wtorek 10:25-11:25
4 Cechowska Ewa Czwartek 13:45-14:45
5 Charkiewicz Piotr Piątek 11:45-12:45
6 Ciuchta Maciej Poniedziałek 13:30-14:30
7 Dąbrowska Katarzyna Wtorek 11:30-12:30
8 Dobek Krzysztof Poniedziałek 10:40-11:40
9 Gawek Michał Poniedziałek 10:30-11:30
10 Gejda Weronika Piątek 10:45-11:45
11 Glinka Bogumiła Poniedziałek 11:00-12:00
12 Gmurczyk Katarzyna Środa 10:40-11:40
13 Gocłowska Elżbieta Wtorek 11:45-12:45
14 Grabowska-Mordak Beata Wtorek 11:30-12:30
15 Jastrzębski Radosław Poniedziałek 9:40-10:40
16 Kaczyńska Anna Piątek 8:50-9:50
17 Kamińska Magdalena Poniedziałek 9:00-10:00
18 Kisiel Iwona Poniedziałek 11:45-12:45
19 Kocon Magdalena Środa 11:30-12:30
20 Kosek Urszula Środa 16:10-17:10
21 Kossakowska-Rzosińska Joanna Wtorek 11:25-12:25
22 Kowalczyk Beata Czwartek 11:30-12:30
23 Kowalski Sławomir Czwartek 14:30-15:30
24 Krasnodębska Izabela Środa 9:00-9:30
25 Kruczyk Iwona Czwartek 10:40-11:40
26 Kupis Bożenna Środa 11:30-12:30
27 Lemańska Żanetta Środa 11:45-12:45
28 Linowska Hanna Wtorek 11:45-12:45
29 Łukaszewicz Violetta Środa 12:30-13:30
30 Madrak Jadwiga Czwartek 13:45-14:45
31 Michna Elżbieta Wtorek 9:35-10:35
32 Mieczkowska Ewa Poniedziałek 8:40-9:40
33 Mierzejewska Anna Środa 8:40-9:40
34 Nadrowska Joanna Środa 9:35-10:35
35 Nalewajk Barbara Poniedziałek 9:40-10:40
36 Ochenkowska Małgorzata Czwartek 14:35 – 15:35
37 Perzanowska Joanna Wtorek 11:45-12:45
38 Robak Wioletta Wtorek 12:00-13:00
39 Rupińska Alina Piątek 13:00-14:00
40 Sadłowska Małgorzata Czwartek  12:30-13:30
41 Sadowska Mariola Wtorek 14:30-15:30 (raz na miesiąc)
42 Smurlik Anna Środa 7:40-8:40
43 Subczyńska Jolanta Środa 10:40-11:40
44 Syguła Milena Czwartek 10:00-11:00
45 Szymańska Sylwia Poniedziałek 13:00-14:00
46 Tomczak Marcin Piątek 9:40-10:40
47 Tyszka Justyna Poniedziałek 10:45-11:45
48 Welk Ewa Wtorek 11:30-12:30
49 Załęska Iwona Poniedziałek 12:30-13:30
50 Zambrzycki Dariusz Środa 12:50-13:50
51 Zdanowicz Jolanta Piątek 14:35-15:35
52 Zienkiewicz Konrad Wtorek 11:45-12:45
53 Zięba Anna Wtorek 10:30-11:30
54 Żebrowska Renata Poniedziałek 9:40-10:40