Dzień kropki

Dzień Kropki to wydarzenie szkolne pełne kreatywności i zabawy, które celebrowane jest na całym świecie. W naszej szkole ten dzień jest wyjątkowy, pełen kolorowych kropek i niezwykłych pomysłów.
Wszyscy uczniowie i nauczyciele przychodzą do szkoły ubrani w stroje ozdobione kropkami. Niektórzy mają kropki na całych ubraniach, inni na butach, czapkach czy twarzach. To prawdziwa uczta dla oka! Każdy stara się być jak najbardziej oryginalny w swoim stroju kropkowym.
Podczas lekcji, nauczyciele organizują różne kreatywne zajęcia związane z kropkami. W naszej szkole jest to początek odkrywania uczniowskich talentów, bo każdy jest wyjątkowy.
Dzień Kropki to nie tylko zabawa, ale także sposób na rozwijanie wyobraźni i pomysłowości u dzieci. Każdy może wyrazić siebie poprzez kreatywne pomysły związane z kropkami, co tworzy wyjątkową atmosferę i zapada głęboko w pamięć uczniów. To zdecydowanie jedno z najbardziej radosnych wydarzeń w roku szkolnym!