Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Rok szkolny 2023/2024 rozpoczął się pełen obietnic, nadziei i możliwości. Dla wielu uczniów oznacza to powrót do szkolnych ławek, ale także nową szansę na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Nowy rok to jak nieotwarta księga, której pierwszą stronę możemy sami napisać, więc jest to doskonały moment, by zacząć realizować nasze marzenia.

Chcemy poszerzać horyzonty, odkrywać nowe dziedziny i pogłębiać naszą wiedzę. Ale to nie tylko nauka będzie naszym przewodnikiem. Chcemy również poświęcić czas na to, co nas naprawdę pasjonuje. Może to będzie gra na instrumencie, tworzenie sztuki, sport, programowanie czy cokolwiek innego, co nas ekscytuje. Nowy rok szkolny to także nowe przygody, które z pewnością nas czekają.

Witaj, roku szkolny 2023/2024! Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania.