Dzień Dziękczynienia

W naszej szkole po raz kolejny świętowaliśmy Dzień Dziękczynienia, podczas którego odbył się wyjątkowy kiermasz Thanksgiving Feast, gromadząc uczniów, nauczycieli i rodziców. Korytarze pełne były aromatu wypieków, przygotowanych przez zaangażowanych rodziców. Uczniowie nie tylko rozkoszowali się pysznymi potrawami, ale także uczestniczyli w lekcjach kulturowych, poświęconych historii i tradycjom święta dziękczynienia. Nauczyciele podkreślali znaczenie wdzięczności, a uczniowie dzielili się tym, za co są wdzięczni, tworząc kolorowe prace plastyczne i wzmacniając więzi społeczności szkolnej. Thanksgiving Feast stał się nie tylko festynem kulinarnym, ale także inspirującym momentem do refleksji nad wartością dziękczynienia w naszym życiu.