Konkurs   „NASZ  PIĘKNY  JĘZYK  OJCZYSTY”

Konkurs   „NASZ  PIĘKNY  JĘZYK  OJCZYSTY”   nagrodzony!

Konkurs „Nasz  piękny język ojczysty” to ważny punkt  wspólnej pracy  nauczycieli świetlicy i biblioteki szkolnej. Organizowany jest co roku od wielu już lat. Głównym celem konkursu jest uwrażliwienie uczniów naszej szkoły na piękno języka polskiego i na konieczność poprawnego  wyrażania się w języku ojczystym. Ku naszej radości, konkurs co roku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów całej szkoły.

W ostatnim czasie nagrodziliśmy laureatów tegorocznej edycji konkursu. W kategorii klas 4 – 6 zwyciężyła Julia Piersa z kl. 6A, a w kategorii klas 7 – 8 – Lena Pasterkiewicz z kl. 7A. Szczegółowe wyniki  dostępne są w szkolnym sprawozdaniu z konkursu.

Nagrody dla zwycięzców zostały ufundowane przez szkołę oraz przez Pana Marka Gogulskiego, byłego nauczyciela naszej szkoły, jednocześnie Przewodniczącego Rady Osiedla „Parkowe”. Nagrody uczniom wręczyła Pani dyrektor Beata Kowalczyk oraz Pan Marek Gogulski, za co serdecznie dziękujemy.

organizatorzy – nauczyciele świetlicy i biblioteki