NOC SPADAJĄCYCH GWIAZD 2023

Zapraszamy serdecznie wszystkich sympatyków astronomii na niezapomniane wydarzenie ,,Noc Spadających Gwiazd- Perseidy 2023″, które odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 2 w Ostrołęce. To nie tylko okazja do podziwiania magicznej deszczowej fali spadających gwiazd, ale także do uczestniczenia w niezapomnianym koncercie pod gwiazdami. Przygotowaliśmy dla Was wieczór pełen emocji, muzyki i wzruszeń. Dołączcie do nas, aby razem podziwiać nocne niebo, cieszyć się muzyką i spędzić czas w gronie przyjaciół. Czekamy na Was 12 sierpnia o godzinie 20:00. Przygotujcie kocyki lub karimaty, nie zapomnijcie również o ciepłych ubraniach, aby czuć się komfortowo i cieszyć się imprezą. Przybywajcie licznie i bądźcie gotowi na niezapomnianą noc pełną gwiazd!

Regulamin wydarzenia PERSEIDY 2023