Bezpieczny pierwszaczek

Dnia 16 października w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu wiedzy dla klas pierwszych ,,Bezpieczny pierwszaczek”. Każdą klasę pierwszą reprezentowało trzech uczniów. Uczniowie biorący udział w konkursie musieli wykazać się wiedzą nt. sygnalizacji świetlnej i podstawowych znaków drogowych, wykazać się znajomością zasad przechodzenia przez jezdnię, numerów alarmowych oraz zasad prawidłowego korzystania z urządzeń technicznych. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Zosia Mrozek kl. I ,,b”

Aleksander Kuśmierczyk kl. I ,,c”

Tymon Prusiński kl. I ,,b”

Piotr Kulik kl. I ,,a”

WYRÓŻNIENIA:

Zosia Kaczyńska kl. I ,,a”

Katarzyna Jakóbczak kl. I ,,a”

Katarzyna Głosek kl. I ,,b”

Anna Święcka kl. I ,,c”

Filip Szymaniak  kl. I ,,c”

Organizatorzy konkursu p. Katarzyna Dąbrowska oraz p. Magdalena Kocon serdecznie dziękują sponsorowi nagród dla zwycięzców- właścicielowi kreatywnego centrum zabawy  ,,HOPLA W KLOCKI” za ufundowanie wejściówek.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zwycięzcom natomiast życzymy fantastycznej i kreatywnej zabawy w sali zabaw ,,HOPLA W KLOCKI”.