Uroczyście i radośnie u najmłodszych uczniów- Mamusiu i Tatusiu… jestem już zerówkowiczem

W dniu 17 listopada w Staszicówce miało miejsce niezwykłe wydarzenie: Pasowanie na zerówkowicza.

Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Natomiast po części artystycznej złożyły uroczyste ślubowanie, a pani dyrektor Beata Kowalczyk i pani wicedyrektor Ewa Welk dokonały ceremonii pasowania na zerówkowicza. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki.

Było dużo radości, zabawy oraz wspólnych fotografii. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem – tortem, który przygotowali rodzice naszych pociech.  Zerówkowiczom życzymy nowych przyjaźni, ciekawych przygód i samych radosnych chwil spędzonych w szkole.