Spotkanie z doradcą zawodowym CKZi U

Uczniowie klasy 8c w ramach zajęć doradztwa zawodowego uczestniczyli w spotkaniu z p. Małgorzatą Mierzejewską – doradcą zawodowym z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrołęce. Spotkanie dotyczyło ginących zawodów , o których w dzisiejszych czasach już się nie słyszy oraz zawodów przyszłości, które będą najbardziej poszukiwane na polskim rynku pracy. Ponadto uczniowie zostali zapoznani z ofertą kształcenia oraz nowoczesnym wyposażeniem  pracowni, umożliwiającym praktyczną naukę zawodu w rzeczywistych warunkach pracy.

Nauczyciel doradztwa zawodowego p. Sylwia Szymańska planuje kolejne spotkania, aby w  ten sposób pomóc uczniom w ustaleniu  kroków na drodze do wybranej ścieżki kariery.