Prezenty w stylu… EKO

Miesiąc grudzień jest przygotowaniem do Świat Bożego Narodzenia, podczas którego szukamy najpiękniejszych prezentów dla naszych najbliższych. Członkowie KMO i przyjaciele zatroszczyli się o to, aby prezenty były nie tylko praktyczne, ale również ekologiczne. Na zajęciach uczniowie wykonali przepiękną biżuterię w ramach akcji szkolnej ,,Przełącz się na… EKO”, której celem jest promocja postaw ekologicznych poprzez między innymi tak zwany ,,zero waste”. Tym razem podczas zajęć uczniowie wykorzystali plastikowe butelki, koraliki oraz naturalne składniki, aby stworzyć wyjątkowe i jednocześnie ekologiczne prezenty, z pewnością im się to udało. Biżuteria recyklingowa i naturalne kosmetyki są tym, co zachwyci bliskich oryginalnością i kreatywnością wykonania.