Podsumowanie Szkolnego Konkursu Plastycznego

„Ostrołęka- moje miasto”

W dniu 8 czerwca 2021 r. odbyło się podsumowanie Szkolnego Konkursu Plastycznego „Ostrołęka- moje miasto”. Celem konkursu było: rozwijanie zainteresowań kulturą i historią miasta, prezentacja w formie plastycznej wybranych zabytków, ciekawych miejsc urbanistycznych i przyrodniczych w Ostrołęce, kształtowanie twórczej inwencji, kreatywności oraz aktywności plastycznej uczniów.
Na konkurs wpłynęło 21 prac uczniów klas I- III. Oceny prac dokonało jury w składzie: pan Radosław Jastrzębski, pani Elżbieta Gogulska i pani Anna Bachmura.
Wyniki konkursu:
Kategoria klas I
I miejsce- Zofia Mrozek klasa I b
II miejsce- Małgorzata Olszewska klasa I b
III miejsce- Tymon Prusiński klasa I b
Wyróżnienia: Anna Święcka klasa I c, Kacper Mucha klasa I b, Piotr Marcjanik klasa I c
Kategoria klas II
I miejsce- Maja Popławska klasa II b
II miejsce- Oliwia Pędzich klasa II c
III miejsce- Lena Pędzich klasa II b
Wyróżnienie- Gabriel Lubiak klasa II b
Kategoria klas III
I miejsce- Lena Olszewska klasa III a
II miejsce- Wiktoria Rutkowska klasa III b
III miejsce- Alicja Skwiot klasa III a
Podczas uroczystego spotkania w bibliotece szkolnej pani Dyrektor Beata Kowalczyk wręczyła laureatom dyplomy, nagrody rzeczowe oraz vouchery ufundowane przez kawiarnię Cafe Fusy w Ostrołęce.
Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu, sponsorom za nagrody. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Życzymy sukcesów w rozwijaniu zainteresowań i uzdolnień plastycznych.

Organizatorzy:
Grażyna Jabłonowska