Ogólnopolska Kampania DBI 2022

Nasza szkoła włączyła się w Ogólnopolską Kampanię DBI 2022. Obchody Dnia Bezpiecznego Internetu były doskonałą okazją do przypomnienia zasad związanych z bezpiecznym poruszaniem się w wirtualnej rzeczywistości. Klasa VII b zaprosiła uczniów Staszicówki do wysłuchania audycji w radiowęźle i wręczyła najmłodszym członkom naszej szkolnej społeczności „przypominajki” zawierające drogowskazy, które pomogą zadbać o ich bezpieczeństwo w sieci. Wychowawcy klas przeprowadzili ciekawe zajęcia profilaktyczne z wykorzystaniem prezentacji na temat cyberprzemocy. Uczniowie wzięli również udział w konkursie plastycznym „Jestem bezpieczny w sieci” – jego laureatami zostali Aleksander Chełstowski z kl. I b i Gabriel Lubiak z kl. III b.