Oferta edukacyjna – III LO

Szanowni Rodzice Uczniów klas ósmych,
Drodzy Uczniowie klas ósmych

Niebawem uczniowie klas ósmych ukończą swoją edukację w szkole podstawowej. Przed nimi pierwszy krok w dorosłą przyszłość, wybór szkoły średniej. W zamieszczonych poniżej linkach prezentujemy ofertę edukacyjną III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce na rok szkolny 2021/2022. Mamy nadzieję, że proponowane przez III Liceum Ogólnokształcące kierunki kształcenia, umożliwią młodzieży dokonania wyboru zgodnego z ich zainteresowaniami i predyspozycjami.

Zachęcamy do zapoznania się z załączonymi informacjami i zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej szkole. W razie pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z Sekretariatem Szkoły.

Dyrekcja III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą III Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce: