Bezpieczne dziecko

„Bezpieczne dziecko”

Dnia 3 października w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu wiedzy o bezpieczeństwie dla uczniów klas pierwszych i klas ,,0”. Każdą klasę reprezentowało dwóch uczniów. Uczniowie biorący udział w konkursie musieli wykazać się wiedzą nt.: sygnalizacji świetlnej, podstawowych znaków drogowych, znajomością zasad przechodzenia przez jezdnię, numerów alarmowych oraz prawidłowego korzystania z urządzeń technicznych. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce: Dominika Budna kl. I c

II miejsce: Tymon Suski kl. I b

III miejsce: Zofia Rak kl. „0”

Konrad Frątczak Gugnacki kl. I a

Wyróżnienia: Tomasz Garliński kl. I c

Aurelia Lenkiewicz kl. „O”

Pola Napiórkowska kl. I b

Gabriel Stec kl. I  a

Organizatorzy konkursu p. Magdalena Kamińska oraz p. Magdalena Kocon serdecznie dziękują sponsorowi nagród dla zwycięzców- właścicielowi sali zabaw ,,FIGLARIUM” za ufundowanie wejściówek.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zwycięzcom natomiast życzymy fantastycznej i bezpiecznej zabawy w ,,FIGLARIUM”.