Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2024-2025 to wyjątkowy moment, pełen ekscytacji i oczekiwań. Po wakacyjnej przerwie, uczniowie wracają do szkół z nową energią, gotowi na kolejne wyzwania i przygody. To czas, kiedy szkolne korytarze znowu wypełniają się śmiechem, a sale lekcyjne stają się miejscem zdobywania wiedzy i rozwijania pasji.

Nowy rok szkolny to również czas na realizację marzeń i wyznaczanie sobie ambitnych celów. Razem będziemy odkrywać radość z nauki, cieszyć się z małych i dużych sukcesów oraz wspierać się nawzajem w trudniejszych momentach. Niech ten rok szkolny będzie pełen pozytywnych doświadczeń, radosnych chwil i niezapomnianych przygód, które będą motywować nas do dalszego rozwoju i odkrywania świata!