Klasa 0 w Joy Land

W piątek 07.06.2024r., zerowkowicze wybrali się do sali zabaw Joy Land. Po przybyciu na miejsce zostaliśmy bardzo serdecznie powitani i zaproszeni do wspólnej zabawy.

Na początku zabawy wszystkie dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Dzieci miały do dyspozycji 4 pomieszczenia. W każdej sali znajdowało się coś innego: stroje do przebierania, multimedialne tablice do rysowania, różnego rodzaju klocki, tablice konstrukcje, gry i wiele innych atrakcji. Wszystkie zabawy przebiegały w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Panie pracujące w Joy Landzie zrobiły dziewczynkom kolorowe warkoczyki a chłopcom brokatowe tatuaże. Po godzinnym szaleństwie przyszedł  czas na poczęstunek.

Sala zabaw to wymarzone miejsce dla przedszkolaków, w którym mogli aktywnie, atrakcyjnie i kreatywnie spędzić czas.  Wszyscy doskonale się bawili, co widać na zdjęciach. Zadowoleni, lekko zmęczeni, ale pełni wrażeń i emocji pożegnaliśmy się z tym bajkowym miejscem. W drodze powrotnej zaszliśmy na lody. Było super !!