Święto Dziękczynienia… W tym roku dziękuję za…

Święto Dziękczynienia jest jednym ze świąt bardzo chętnie obchodzonym w naszej szkole w ostatnim tygodniu listopada. Jest to święto, którego najważniejszym celem jest przypomnienie sobie, jak ważne jest bycie wdzięcznym za to, co mamy. Uczniowie naszej szkoły chętnie uczestniczą w zajęciach kulturowych z języka angielskiego, tym samym poznając amerykańskie tradycje związane z tym świętem oraz jego historię. Jednak najważniejszym elementem była chwila na zastanowienie się, za co my możemy podziękować, wśród powodów do bycia wdzięcznym nie zabrakło takich wartości, jak rodzina, miłość i przyjaźń.  Swoje pomysły uczniowie napisali w języku angielskim na różnokolorowych liściach, które ozdobią korytarze naszej szkoły.