Święto Pluszowego Misia w „0”

Święto Pluszowego Misia! Taaaaaak. Dziś 25 listopada swoje święto mają wszystkie misie i obchodzą swoje urodziny! Z tej właśnie okazji Nasze Pociechy przyniosły do zerówki swojego ulubionego pluszowego misia. Świętowaliśmy z naszymi pluszakami, które tak licznie przybyły na spotkanie. Na przerwach tańczyliśmy przy misiowych piosenkach, zrobiliśmy zdjęcia w misiowej foto budce…

Ponadto naszą klasę w tym dniu odwiedził gość specjalny: MIŚ. Przyjęliśmy Go bardzo uroczyście pięknym paluszkowym wierszykiem oraz portretami, które wykonaliśmy różnymi technikami plastycznymi. Odwiedziliśmy również bibliotekę szkolną, w której zaprezentowano nam misie z bajek, letur. Każdy uczeń na swojej piersi miał order – „Przyjaciel Pluszowego Misia” .

Dzięki najlepszemu przygotowaniu w całej szkole, naszej pomysłowości i zaangażowaniu zostaliśmy nagrodzeni i uzyskaliśmy tytuł kreatywnej klasy.