,,Bezpieczne dziecko”

Dnia 13 października w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu ,,Bezpieczne dziecko”, przeznaczonego dla uczniów klas pierwszych i klas ,,0” . Każdą klasę  reprezentowało trzech uczniów. Uczniowie biorący udział w konkursie musieli wykazać się wiedzą nt. sygnalizacji świetlnej i podstawowych znaków drogowych, znajomością zasad przechodzenia przez jezdnię, numerów alarmowych oraz zasad prawidłowego korzystania z urządzeń technicznych. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce:

Mikołaj Kobyłecki kl. Ia

II miejsce:

Amelia Wappa kl. Ib

Alicja Kacpura kl. Ia

III miejsce:

Alicja Milewska kl. 0

Wyróżnienia:

Wiktor Budny kl. ,,0”

Ewa Lipska kl. ,,0”

Lena Dąbrowska kl. Ia

Piotr Ziemak kl. Ib

Franciszek Gąsior kl. Ib

Organizatorzy konkursu p. Katarzyna Dąbrowska, p. Anna Zawadzka oraz p. Magdalena Kocon serdecznie dziękują sponsorowi nagród dla zwycięzców- właścicielowi kręgielni ,,ŁUBUDU” za podarowanie biletów wstępu. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zwycięzcom natomiast życzymy fantastycznej i bezpiecznej zabawy w kręgielni ,,ŁUBUDU”.